Endomondo GPS problēmas

Sāka zust GPS signāls endomondo android aplikācijai. Iepriekš arī reizēm mēdza "gļukot", bet, tagad jau tas notiek regulāri. Lietoju es to uz Samsung Galaxy S3. Esmu gan pārinstalējis aplikāciju, gan slēdzis klāt papildus aplikācijas, tādas kā GPS Test, GPS Status, u.c.. Rezultāta nekāda. Reizēm jau iestājās riebums pret telefonu. Bet, pirms sadauzīt telefonu pret kādu sienu, izdomāju apskatīties, kā tad tas strādās ar kādu savādāku sportisko aktivitāšu uzskaites programmu.
 

 

Lasīt vairāk

Baldones MTB posma GPX fails

31. maijā Baldoni šķērsoja vivus.lv mtb maratona 3. posms. Tiem, kuri netika, tagad ir pieejams arī gpx fails. Ko ar to darīt? Iepriekš jau rakstīju, ka (un kā) varam to importēt iekš android viedtālruņa. Tad nu ar http://ridewithgps.com/  WEB lapas palīdzību to augšupielādējam internetā, un turpmāk izmantojam Cuesheet android aplikāciju (navigāciju) ar kuru tad arī dragāsim cik spēsim caur to trasi :)

Lasīt vairāk

Eksportējam endomondo route uz Google Maps

Endomondo. Aplikācija, ar kuras palīdzibu varam sekot pašu un / vai citu draugu sportiskajām aktivitātēm. Pastāv iespēja ar endomondo palīdzibu izveidot kādu savu trasi (route), un tad sekot tai, uzstādīt trases ātrumu, dalīties ar trasi ar citiem draugiem, utt. 

Bet - es izveidoju trasi cauri mežiņam. Savukārt tur, kā jau mēs to noprotam, apmaldīties ir viegli, it sevišķi, ja ir daudzi meža ceļu krustojumi, un nav īsti nekādas norādes. Endomondo arī nepiedāvā navigāciju, tas ir - tu vari sekot savai trasei, bet - tev neviens neko neteiks, ja tu būsi aizbraucis / aizskrējis pa citu ceļu. Vienīgi tu to redzēsi tad, kad apskatīsies pašā aplikācijā, vai neesi nomaldījies no kursa...

 

Lasīt vairāk