Uzlaboti slavenību foto

Beļģijā dzīvo kāds čalis, kurš ir digitālā mārketinga speciālists, mākslinieks, komiķis, un viņam pat ir Koventrijas Unversitātes maģistra grāds reklāmas un mārketinga jomā. Viņš piestrādā arī kā sava veida žurnālists beļģu komēdiu žurnālam Humo. Viņam ir interesanta aizraušanās - viņš "fotošopē" slavenību bildes, iekļaujot tajās arī sevi :) Sauc viņu - Robert Van Impe, zināms arī kā Average Rob.

Aiziet:

 

Lasīt vairāk

Facebook vadītājs pastāsta par "gudrās" mājas izveides grūtībām

Šī gada sākumā, Marks Cukerbergs, Facebook kompānijas dibinātājs un vadītājs, pastāstīja par ieceri savu māju aprīkor ar mākslīgā intelekta sistēmu. Sistēma būtu līdzīga tai, kādu mēs esam redzējuši Tonija Starka mājā, filmā "Dzelzs vīrs". Beigās viņam izdevās izveidot tādu "gudro" māju, kurā ar balss palīdzību var vadīt praktiski visu, bet, seju atpazīšanas sistēma pazīst īpašnieku, un automātisko to ielaiž iekšā bez atslēgām. Nesen Cukerbergs padalījās ar savām domām par visu "gudrās" mājas koncepciju.

 

Lasīt vairāk

Debian Live ir pabeidzis savu darbību

Daniel Baumann paziņoja par negaidītu Debian Live projekta pārtraukšanu. Pie šā projekta viņš strādāja pēdējos 10 gadus. live.debian.net serveris tiks aizvērts mēneša beigās, bet GIT-repozitoriju jau ir pārlikti uz "tikai lasīt" režimu.

Uz Debian Live bāzes attīstījās instrumentārijs lai izveidotu live-sistēmas uz Debian bāzes, kuru izmantoja gan lai izveidotu oficiālus Debian Live-laidienus, gan arī tādus atzarus kā Tails, ClonezillaCrunchBang, GParted Live, Grml, Kali, OpenMediaVault, Ubuntu un Vyatta.

 

Lasīt vairāk