Papīra māja / Money Heist / La Casa de Papel

Valsts: Spānija

Žanrs: Seriāls, detektīvs, trilleris, grāvējs

Lomās:  Úrsula CorberóItziar ItuñoÁlvaro Morte

Gads: 2017 - 2019

 

Noslēpumains cilvēks ar iesauku Profesors savāc komandu lai aplaupītu Karalisko monētu pili. Viņš plāno nozagt iespaidīgu summu - 2.4 miljardus eiro, lai vēlāk tos iztērētu sociālām vajadzībām. Ekstra klases zagļu sarakstā ietilpst 8 cilvēki, kuru iesaukas ir pasaules lielāko pilsētu vārdi: Tokija, Maskava, Berlīne, Oslo, Helsinki, Denvera, Rio un Nairobi. Viņus visus pie profesora atveda ne tikai naudas kāre, bet arī personīgie motīvi.

Starp viņiem ir skaistule Tokija, kura kopē Matildes stilu no filmas Leons, bijušais bezpajumtnieks, pieredzējis kramplauzis, jauns hakeris, divi pieredzējuši serbu imigranti, kuri ir pabijuši karā, un - kriminālā autoritāte..

Saskaņā ar Profesora ģeniālo plānu, viņa cilvēki ielauzīsies Monētu pilī, bet, ne tikai lai iznestu naudu, bet arī noturēsies tur vairākas dienas. Šajās dienās viņi drukās 50 eiro banknotes ar gadījumu sērijas numuriem, kuras pēc tam paņems sev līdzi. Komanda ierodās savā vietā, bet nevainojamais plāns gandrīz izgāžas, jo bez darbiniekiem un apsardzes tur atrodas arī skolnieku grupa, kura ir atbraukusi ekskursijā...

No manis 10/10. Ļoti, ļoti aizraujošs trilleris. Iesaku. Ir jāredz!Message
Username
Password