DuckDuckGo maģija. Izpētam meklētāja slēptās funkcijas, kuras nav pat Google.

Ja meklētājs DuckDuckGo kādam arī ir pazīstams, tad pirmkārt, tas ir tikai dēļ paaugstinātā privātuma. Atšķirībā no Google vai Yandex, tas nevāc lietotāja datus, bet, arī rezultāti tam nav tik labi. Bet, pietiek parakties dziļāk, un, izrādās, ka tas ir jaudīgs instruments, kurš var jūtami atvieglot un paātrināt informācijas izvilkšanu no tīkla. Sāksim ar to, ka patiesībā, DDG - īsti nav parasts meklētājs. Precīzāk - tas vispār nav meklētājs, bet gan tāds kā dažādu meklētāju atbilžu agregators. Savā darbā tas izmanto tādus meklētājus kā Yahoo, Bing, Yummly, Yandex, Wikipedia, un daudzus citus avotus.

 

Lasīt vairāk

10 triki lai sajustos kā speciālists strādājot ar Google Drive

Jūs domājiet, ka labi pārvaldat Google instrumentu rīku kopumu, lai paaugstinātu onlain-darba ražīgumu? Neatkarīgi no tā, vai jūs izmantojiet Google Disc piecas minūtes, vai piecus gadus, tajā vienmēr ir kaut kas, ko pamācīties, un tapēc, zemāk būs pierakstīti 10 noderīgi padomi un triki, lai paaugstinātu jūsu meistarību darbā ar šo servisu.

 

Lasīt vairāk

Yahoo ieguvums un posts (pārsvarā posts)

Nesen kompānija Yahoo paziņoja, ka pārdod mobilo telefonu operatoram Verizon savus pamatprofila aktīvus par 4.8 miljardiem dolāru. Tas ir tikai nedaudz vairāk nekā Verizon iepriekšējā gadā samaksāja par AOL - vēl vienu kompāniju, kurai bija spēji panākumi interneta sfērā, bet, kura cieta neveiksmi

Yahoo tirgus vērtība 2000. gadā sastādīja 125 miljardus dolāru. Nākamos 16 gadus tā pastāvīgi samazinājās, pārsvarā, dēļ bezdarbības un nopūdelētām izdevībām…

Izmeklējot visas rupjās stratēģiskās kļūdas, kuras paveica yahoo, varētu sastādīt veselu MBA kursu. Šeit mēs to izdarīsim aptuveni 5 minūtēs.

Lasīt vairāk

SMF: This installer was unable to find the installer's language file or files.

Pamazām mēģinu lasīties projām no wordpress uz savu dzinēju. Starp citu, uz manis izstrādātā dzinēja, arī strādā šis blogs. Lielākā bēda ir tajā, ka uz wordpresa man ir arī forums. Ir tāda aizdoma, ka šis forums arī bremzē visu pasākumu, tapēc gribu to izeksportēt uz citu forumu.

Izvēlējos simplemachineforums, jebšu latviski sakot - SMF. 

 

Lasīt vairāk

Piezīmju un iepirkumu saraksta aplikācijas izvēle

Man ir nepieciešams iepirkumu saraksts. Es esmu izmēģinājis veselu lērumu no tāda veida aplikācijām, bet katrai bija kaut kādi mīnusi. Lietas, kuras man bija nepieciešamas šāda veida aplikācijai bija elementāras:

  • Checkbox. Lai ieklikšķinot, šī rinda tiktu nosvītrota / aizvākta no mana saraksta;
  • WEB versija un telefona versija. Lai mājinieki var sastādīt sarakstu no mājām, un es to redzētu telefonā, kā arī varētu kaut ko pielabot, un mājinieki to redzētu savā pusē;
  • Usability. Jebšu lietošanas ērtums.

Lasīt vairāk

Google Chrome ar 1. septembri pārtrauc rādīt Flash banerus

Kompānija Google pieņēmusi lēmumu no pirmā septembra ieviest praksē kontenta, saistīta ar plaginiem, tostarp Flash rullīšu atskaņošanas, iesaldēšanu Chrome pārlūkprogrammā. Pēc noklusējuma, pēc lapas atvēršanas pārlūkprogrammā, Flash kontents tiks apstādināts un pieprasīs skaidru (papildus) uzklikšķināšanu lai sāktu atskaņošanu. Pie tam, bloķēsies nevis viss kontents, bet tikai otršķirīgie bloki, tādi kā reklāmas baneri.

 

Lasīt vairāk

Opera atveram nejauši aizvērtu tabu

Esmu opera interneta pārlūka piekritējs. Patīk šis pārlūks un viss. Lietoju to uz visām ierīcēm - linux, windows un android.

Protams, ka līdz ar opera 12 beigšanos, bija arī vilšanās, jo vairs negāja sinhronizācija, un vēl pāris lietas tika izmainītas, bet, pieradumam liels spēks, tapēc arī to turpinu lietot. 

Ok, kā mēs varam atvērt nejauši aizvērtu "tabu"?

Elementāri, taustiņu kombinācija "CTRL+SHIFT+T"

Lasīt vairāk