Android TV Box H96 MAX - H1

Ilgu laiku raudzījos uz kādu no android tv box kastītēm. Beigu galā, ieraudzīju vienu ar labiem parametriem, un - nolēmu pasūtināt iz GearBest veikala.

 

Izvēle krita uz H96 MAX - H1 ierīci. Cena ar atlaidi un piegādi ap 55 EUR. Parametri:

Pirmais iespaids:

Ir ok. Zviedrijā esot, pat varu skatīties TV1000 action krievu valodā, vai arī popcorn-time ar visām jaunākajām filmām... Popcorn time gadījumā, gan jāņem vērā, ka tu esi torrent lietotājs, attiecīgi - kamēr tu skaties kādu filmu, tikmēr tu viņu arī sīdo

Piegāde līdz Zviedrijai gāja 15 dienas. Biju piepircis klāt (par ~ 1 EUR) kaut kādu trackinga informāciju, bet, tā izrādījās diezgan lieka.  Varēja iztikti arī bez tās.

Kastīte simpātiska, principā, nekā lieka.

Atsevišķi vēl pasūtinjāju klavieri, tā vēl nav atnākusi, bet, ar to vajadzētu būt kārtu labāk. Pults tomēr ir pults, man netīk operēt ar pulti :)

Štekera pārveidotājs gan riktīgs sūds, to vajag pasūtināt savādāku, jo šis nelien iekšā pagarinātājā :)

Par laimi, īrētajā dzīvoklī atradu pagarinātāju, kas tieši ir domāts šiem, dīvainajiem UK štekeriem.

Te plašāks apskats krieviski - www.hd-mediaplayers.ru

Kam slinkums lasīt, var arī paskatīties:

Ak jā, kaut ko neparedzētu es tomēr atradu - es īsti nevarēju pieslēgt savu 1TB ārējo disku. Jāskatās drusku rūpīgāk, kas tieši viņam nepatika. Ja kaut ko uzodīšu, tad ierakstīšu šeit.#1 lslackware 2018-02-04 21:16:39 : Ir arī pāris, interesantas, iezīmes: * Krievijas TV1000 action kanāls pazuda pēc pāris dienām :) * Popcorntime īsti nevar seriāliem pārlikt citu sēriju. Tas ir paredzēts tikai telefoniem :)

Message
Username
Password