Džons Grišams "Reketieris"

Nu jau tiešām bija pagājis gana ilgs laiks kopš pēdējās grāmatas izlasīšanas. Protams, ka lasīšana kā tāda, ir neizbēgama kaut vai internetā, bet grāmatas sen nebija cilātas.

Šoreiz lasīju caur kindle, un gāja tīri labi :)

Ja ņem vērā darba svarīgumu, pretrunīgos viedokļus, kas bieži virmo ap viņiem, un varmākas, kam jāstājas pretī, ir visai neparasti, ka šīs valsts vēsturē nogalināti vien tikai četri darbojošies federālie tiesneši.
Godājamais Reimonds Fosets nupat kļuvis par piekto.

Kas ir reketieris? Un kāds viņam sakars ar tiesneša priekšlaicīgo nāvi? Viņu sauc Malkolms Banisters. Darbs? Bijušais advokāts. Tagadējā dzīvesvieta? Federālā cietuma nometne pie Frostburgas Merilendā.

Malkolmam šobrīd nav īpaši veiksmīgs brīdis, taču piedurknē viņam noslēpts dūzis – viņš zina, kas un kādēļ nogalinājis Fosetu. Attālajā namiņā pie ezera nav atrastas ielaušanās vai cīņas pēdas, tikai divi līķi: tiesnesis Fosets un viņa jaunā sekretāre. Un liels, moderns un ārkārtīgi drošs seifs, kas atvērts un iztukšots.
Kas bija seifā? FIB labprāt to uzzinātu. Un Malkolms Banisters labprāt to pateiktu. Taču īpaši vērtīgā informācija ir tikpat bīstama kā notikumu virkne, kas noveda tiesnesi Fosetu nāvē. Un reketieris ir pietiekami pieredzējis..

No manis 8/10. Interesanta lasāmviela, bet ne tik interesanta, lai nevarētu nolikt grāmatu malā. Grišamam vispār ir labas grāmatas. Uzgāju pārīti LV valodā priekš kindles, un - kāpēc gan ne :)Message
Username
Password