JBL Tune 750BT apskats

Jaunajā darbā piešķīra jaunas austiņas. Patiesībā, iedeva budžetu un austiņas vajadzēja izvēlēties pašam. Izvēlējos JBL Tune 750BT ierīci...

 

Austiņas ir labas. Nav smagas, skaņa ir ok. 

Nepatīk, ka linux nemāk darboties ar šīm austiņām. Pieslēdzot austiņas ar vadu - mikrofons netiek atpazīts (jāpiezīmē, ka tieši tas pats ir arī ar iepriekšējā darba BT austiņām). Ja runājam caur bluetooth, tad, tā izskatās, ka mikrofona skaņa tiek ņemta no laptopa, nevis no austiņām. Varbūt, kādu dienu pieķeršos lai sačubinātu. Pagaidām man tas nav vajadzīgs :)

Austiņām ir arī mīnusi - ilgāk klausoties, drusku sāp ausis. Tas gan, varbūt, ir tikai man, bet nu sajūta, ka austiņas ir čut-čut par mazu. Bet - tas ir tikai ilgāk klausoties.

Te arī kāds video rus valodā.

No manis šīm austiņām varētu būt atzīme 8/10.

Pluss ir tas, ka ir trokšņu slāpēšana.

Mīnuss - nepieciešama papildus konfigurēšana uz linux. Nezinu, kā ir uz MAC un nezinu kā ir uz WIN. Austiņas - darba, un darba laptops - linux.

Pa lielam, ir ok. Cena ap 70 eiro.#2 lslackware 2023-02-06 12:48:40 : Ir arī mīnuss - ja, pazūd konekcija / tiek izslēgts dators, vai cita ierīce, pie kuras austiņas bija pieslēgtas, tad austiņas pašas neizslēgsies. Tā arī visu laiku būs palikušas ieslēgtas :(

#1 lslackware 2022-09-15 14:53:11 : Vēl viens, makten liels pluss šīm austiņām ir 2 ierīču atbalsts. Klausies mūžiku datorā, un tajā pat laikā nepalaid garām svarīgus zvanus. Aktivizēšana - kad pirmā ierīce ir pievienota, reizē pieturi skaļuma + pogu un pogu, kura ir pa vidu starp skaļiuma + un -. Jāpietur ir apmēram 2 - 3 sekundes, tad sāk mirgot zilā gaismiņa un varam konektēt otro ierīci.

Message
Username
Password