Nickelback Kaunas 2016

Kā nu sagadījās, kā ne, bet mana cienītā jūsmo par Nickelback. Man arī pāris viņu dziesmas patīk, bet, ja atklāti, tad man visas liekas diezgan vienādas - gan ritmā, gan dziesmā.

Lai gan - es taču (pirms koncerta) pat nezināju, ka viņi ir ierakstījuši soundtrack filmai Zirnekļcilvēks

 

 

 

Lai vai kā, biļetes tika iegādātas, lēcām autiņā un laidām uz koncertu. Palikām netālajā viesnīciņā ibis Kaunas Centre, kas gan bildītēs izskatījās daudz varenāka nekā patiesībā… Jau piebraucot sāka likties, ka ir plosījies kāds mums visiem zināma tēla radinieks. Ielu malas uzraktas, utt. Galvenais nosacījums man bija - lai ir parkings. Parkings bija… Ielas malā… Pretim hotelim vietu nebija, tad nu vajadzēja dzīties uz priekšu. Par laimi, tā bija sestdiena, un brīvdienās parkings tur ir par velti… Tā kā, principā, hotelis nenodrošināja nekādu parkingu.

Numuriņš normāls, nekāda vaina. Ja tikai neņemam vērā to, ka skats pa logu bija uz pretējās mājas sienu :)

Par cik, bijām atbraukuši gana vēlu, tad nu skrējām iztukšot blakus esošo bodi no alkohola krājumiem, un tad jau devāmies uz Žalgiris Arena. Pieejot klāt, jūtās ļautiņu masas, bet nu ne pārāk daudz. Interesanti, ka arēna atrodas uz salas, lai nevēlamās personāžas par velti nevar tikt iekšā :)

Ieejam arēnā gana ātri, un - pa taisno pēc alutiņa. Alutiņis 2.50 Eur. Vēlīgi attaisa bundžu tavu acu priekšā un iepilina glāzē. Nu nekas, varam arī pasūkt bundžalu, ko padarīsi, ārā jau neliesim :D

Ok, ņemam alu un slājam iekšā arēnā. Pirmais ir šoks - tumsa. Augšā čupa ar cilvēkiem, ejas redzēt nevar… Nākas ņemt talkā viedtelefona lākturīti un meklēt pareizās ejas un vietas…

Ok, beidzot esam atnākuši līdz vietām, varam nomest smaguma centrus uz (pašauriem) sēdekļiem, un baudam….

Iesildošā grupa - Monster Truck. Jāsaka, ka nekāda vaina. Jaunībā es šādu mūziku klausījos gana bieži, jo skaļāk, jo labāk. Tagad gan dzīvoju mierīgāka ritma dzīvi, bet nu grupa laba. Plivināja matu ērkuļus uz nebēdu, un arī ģitārists nebija zemē metams. Sākot ar atraktīvo skraidelēšanu visas skatuves garumā, un beidzot ar labu un virtuozu ģitāras spēli :)

 

Ok, iesildītāji pabeidz uzstāšanos, un… Tiek ieslēgts radio, vai kaut kas tāds :) … Uz krietnu pusstundu… Tas gan mani pārsteidza. Nekas nenotiek, pēc alus arī īsti nevar aizvilkties, jo negribās nokavēt pašu sākumu. Varēja vismaz sānā uzlikt kaut kādu laika atskaiti, nebūtu par skādi.

Lāb’i, nickelback remšās uz skatuves. Pirmā dziesma laba, riktīgi uzkurinoša, bet, publika jau kārtīgi nogaidījusies, neviens īsti nekādu baigo reakciju neizrāda.

Vispār, visa koncerta laikā, tādi publikas emociju uzplaiksnījumi bija diezgan reti. Pašās beigās tikai pāris dziesmas visi pabauroja līdzi :)

Ak jā, koncerta gaitā, uz skatuves tika paņemts viens fans no VIP zonas, tā bija tāda interesanta iezīme. Cik varēja noprast, tad viņi to praktizē regulāri.

 

Pa lielam, koncerts bija ok. Pamatīgs gaismas šovs. Reizēm, drusku par traku - acīs spieda no visas sirds. Skaņa kārtīga, pat alu glāzē varēja sakratīt :)

Pie mīnusiem:

  • Pārāk liela pauze pēc iesildītājiem
  • Bieži slēdza ārā gaismas, lai nomainītu ģitāras
  • Arēnā neizgaismotas ejas

Ja salīdzinam ar coldplay koncertu, tad šeit bija apmēram 3x mazāk cilvēku, 3x labāka skaņa (slēgtā arēna vs atvērtā arēna + apmeklētāju skaits), un samērā neatsaucīga lasi - nekustīga publika.

Secinājumi: Nebija ne vainas, nenožēloju, ka aizgājām un izbaudījām šo šovu.Message
Username
Password