SFI kursi Zviedrijā

Nolēmu iestāties SFI kursos - zviedru valodas kursi. Ja nu aŗī mans kontrakts beigsies februrārī, tad vismaz pāris vārdus zināšu pateikt zviedru mēlē.

 

Aizgāju uz pirmo SFI iepazīšanās lekciju. Kopumā bijām cilvēki 20-30. Sēdēšana sadalīta uz 3 daļām: kuri runā angliski, kuri runā arābiski, un kuriem ir kaut kādas zviedru valodas iemaņas.

Pati ievadlekcija arī notika 3 valodās - zviedru, arābu un angļu. Nu, ja jāsaka, ka zviedru valoda ir diezgan grūti saprotama, tad arābu valoda ir vispār nesaprotama priekš manis.

Tagad jāgaida nākamā nedēļa, tad arī noteiks uz kādu klasi, cikos, utt., man jāiet. Pati skola atrodas pilsētā, no manas dzīvesvietas apmēram 10 minūšu attālumā...

Savādāk, man šeit ir tikai darbs un mājas, darbs un mājas... Mācos kaut ko vairāk pagatavot ēdamu, māku uzbrūvēt sautējumu, kaut kādas zupas, makaronus jūrniieku gaumē:) Un tupeņus ar sardelēm... Jā, gaļa šeit ir padārga. Maize arī apmēram 2 eur maksā. Bet, man tā maize iet aptuveni nedēļu, tā kā ir ok. Coca-cola 2L arī apmēram 2 euro, tupeņi apmēram 80 centi kg. Dzīvošana diezgan dārga, bet nu kaut kā tas ir jāpārcieš.#1 lslackware 2017-12-24 00:51:31 : ticamākais, ka kursi sāksies tikai ap janvāra vidu. Bet, pierakstīts esmu, tas priecē :)

Message
Username
Password