Skānes zoo (Skånes Djurpark) apmeklēšana

Nebiju ievietojis atskaiti par pagājušo Skānes zoodārza apmeklējumu. To mēs apmeklējām oktobrī, kādā diezgan vējainā dienā...

 

Pārsvarā, viss šis zoodārzs bija veltīts auniņa šona tematikai. Bija gan auniņa maketi, gan arī guļošais saimnieks, gan vēl kādi personāži iz šīs pašas multenes.

Diena bija padevusies pamatīgi auksta. Vējš pūta cauri jaķelei, tā kā baigi sajūsmināts nebiju, bet, izrauties no rutīnas vajag, un šķēršļi tikai padara mūs stiprākus, vai ne? :)

No zvēriem šajā, brīvdabas zoo, nekā ievērības cienīga, ja nopietni. Vilki (ja izdodas ieraudzīt), un vēl citi, Zviedrijā sastopami savvaļas dzīvnieki.

Bet, bija diezgan daudz veltījumu arī helovīniem, kuri tuvojās ar milzu soļiem, tā kā bija gan ķirbji, gan špoki...

Interesanti arī tas, ka bija daudzz dinozauru figūras, maketi. Citi pat rūca un pūta dūmus :) Jāsaka, ka figūras bija diezgan labas kvalitātes.

Kopumā kādas 5 balles no 10 es varētu dot. Diezgan dārgi, tendēts uz mazajiem, no savvaļas dzīvniekiem nekā tāda īpaša nebija. Dinozaurus es redzēju tajā pat Ēlandes zoo (tas gan ir atvērts tikai vasarā) + tur ir arī eksotiskie dzīvnieki.

Tā kā, ja man prasītu vai ir vērts, es teiktu - labāk apskatiet variantus par Ēlandes zoo vai Helsingborgas Tropu Māju.

Aizbraukt var, bet, nez vai es turp brauktu vēlreiz. Ko gan nevaru teikt par Tropu māju vai Ēlandes zoo, kur mēs jau atkal plānojam laikus, kad aizlaist uz turieni :)Message
Username
Password